Blog / 2019 / 09 / 10 / abc wspołpracy z pośrednikiem nieruchomości

ABC współpracy z pośrednikiem nieruchomości

Tak właściwie to po co mi pośrednik nieruchomości? Co on może zrobić, czego ja nie mogę? A jeśli już zdecyduję się na współpracę z biurem, to z którym? Podpisać umowę na wyłączność czy może dać moją nieruchomość do wszystkich agencji, w zgodzie z zasadą im więcej tym lepiej?

null

Jeśli sprzedajesz nieruchomość, to z pewnością część z tych pytań brzmi dla Ciebie znajomo. W internecie możesz znaleźć mnóstwo stron biur nieruchomości. Ich liczba jest oczywiście zależna od lokalizacji. W małej miejscowości będzie to na przykład 10 biur, ale z kolei w dużym mieście takich firm może być nawet kilkaset. W związku z tym nasuwa się proste pytanie. “Od czego zacząć, jeśli planuję współpracę z pośrednikiem?”. To pytanie było dla mnie inspiracją do stworzenia serii wpisów pod tytułem

ABC współpracy z pośrednikiem nieruchomości

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ta branża wygląda od środka i poznać sekrety, o których większość pośredników nigdy Ci nie powie to odwiedzaj naszego bloga regularnie. Cyklicznie pojawiać się będzie nowy wpis, w którym zdradzę Ci cząstkę tego, co zrobić, aby decyzja o współpracy z pośrednikiem była jednym z najlepszych wyborów, jakie podejmiesz przy sprzedaży swojej nieruchomości.

Autor: Marek Niewiński

Udostępnij:

Powiązane posty